Умови використання HANDMADEUA.COM.UA

HANDMADEUA.COM.UA (далі - Магазин) - інтернет-портал, що дозволяє Користувачам розміщувати інформацію про намір продати або купити авторські вироби і роботи (далі - Роботи), виготовлені власними силами користувачів, або безпосередньо за їх участю. Такі Роботи загальноприйнято називати «ручна робота», «хендмейд» (handmade).

УВАГА! Розміщення і публікація робот, обробка замовлень абсолютно безкоштовні. Ми не беремо ніяких комісій з продажу як з покупців, так і з Майстрів. Ми просто робимо найпопулярніший в Україні ресурс, завдяки якому кожен Майстер зможе знайти справжніх поціновувачів своєї творчості.

ВАЖЛИВО! Ми не просимо і не вимагаємо ніяких комісій з продажів як від майстрів, так і від покупців. Ми самостійно, своїми силами і за власні кошти розвиваємо наш магазин. Єдине що ми просимо - якщо у вас є можливість, допоможіть нашим Збройним Силам очистити нашу землю від російських свиней. Якщо є можливість, перерахуйте їм будь-яку суму і внесіть свій посильний внесок у визволення нашої землі від окупантів. Куди перерахувати кошти, впевнені, ви самостійно визначитеся, а GOOGLE вам в цьому допоможе.

ВАЖЛИВО! У разі публікації в описі магазину/роботи посилань на сторонні сайти, включаючи посилання на групи/сторінки в соцмережах, а так само в разі публікації будь-яких контактних даних майстра, такі роботи безжально видаляються, аккаунт майстра блокується без можливості відновлення.

Користуючись Магазином, Ви тим самим підтверджуєте, що згодні дотримуватися цієї Угоди (далі - Умови використання). Адміністрація Магазину (далі - Адміністрація) залишає за собою право на свій власний розсуд змінювати та/або доповнювати ці Умови використання в будь-який час без попереднього та/або подальшого повідомлення.

Чинна редакція Умов використання завжди знаходиться на сторінці за адресою handmadeua.com.ua/content/3-terms-and-conditions-of-use. Якщо Ви не згодні дотримуватися цих Умов використання, Ви маєте право в односторонньому порядку відмовитися від їх виконання, шляхом повного припинення використання всіх сервісів Магазину, та письмового повідомлення Адміністрації про необхідність видалити ваш аккаунт. Невід'ємною частиною цих Умов використання є:

1. Опис послуг
Всі існуючі на даний момент сервіси та можливості Магазину, а також будь-який розвиток їх та/або додавання нових є предметом цих Умов використання. Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що всі послуги надаються «як є» і що Магазин не несе відповідальності ні за які затримки, збої в роботі сервісів, невірну або невчасну доставку, видалення або втрату будь-якої персональної інформації. Разом з тим Адміністрація зобов'язується приймати всі розумні заходи для запобігання таких перебоїв.

2. Зобов'язання користувачів
2.1. Для того щоб скористатися сервісами Магазину, Ви зобов'язані подати точну, актуальну і найбільш повну інформацію про себе, яка може бути запрошена на сторінках Магазину, і періодично оновлювати, щоб забезпечити її актуальність.
2.2. Якщо Ви надаєте невірну або неповну інформацію, або у Адміністрації є підстави вважати, що надана Вами інформація невірна або не точна, Адміністрація має право в односторонньому порядку відмовити Вам у використанні сервісів Магазину.

3. Відповідальність користувачів та Адміністрації
3.1. Ви визнаєте, що Адміністрація не зобов'язана переглядати інформацію, дані, текст, фотографії, графіку, повідомлення, інші матеріали (далі - Контент) перед їх розміщенням Користувачами в Магазині, але в той же час має право на свій розсуд відмовити в розміщенні або видалити будь-який контент, розміщений в Магазині.
3.2. Ви несете особисту відповідальність за будь-який Контент, який Ви розміщуєте в Магазині, а також за будь-яку інформацію, яку Ви повідомляєте іншим Користувачам, і за Ваші взаємодії з іншими Користувачами. Адміністрація не гарантує ніякої конфіденційності щодо будь-якого Контенту користувачів і не несе відповідальність за правомірність його розміщення. Після розміщення Користувачами Контенту та інформації в Магазині (доведення до загального доступу) деякі типи Контенту не можуть бути видалені Користувачами і стають доступними для широкого загалу безстроково. Подібний Контент не видаляється Адміністрацією за запитами користувачів. Такий Контент може бути видалений лише в тому випадку, якщо він розміщений Користувачем з порушенням Умов використання Магазину, або законодавства України, або неправомірно.
3.3. Магазин є відкритим для загального доступу інформаційним ресурсом, тому Адміністрація не несе ніякої відповідальності за будь-який Контент користувачів або третіх осіб, розміщений в Магазині або з його допомогою, а також не дає ніяких гарантій щодо будь-якого Контенту, його точності, актуальності або достовірності.
3.4. Ви маєте право розміщувати в Магазині інформацію про намір продати тільки Роботи, виготовлені Вами особисто або за Вашої безпосередньої участі. При цьому зобов'язуєтеся максимально точно, найбільш повно і грамотно описувати всі параметри, характеристики та особливості кожної роботи. Ви не можете розміщувати в Магазині Контент, якщо він не був створений Вами особисто або на розміщення якого у Вас немає дозволу правовласника.
3.5. У Магазині дозволяється розміщувати інформацію про намір продати або купити тільки матеріальні, фізично відчутні Роботи (до них не зараховуються фотографії, відео, музика та інші види інтелектуальної діяльності), які відносяться до категорії «хендмейд». До категорії «хендмейд» відносяться поодинокі вироби, створені з використанням оригінальної авторської ідеї і є результатом ручної праці конкретної людини, яка розмістила цю Роботу в Магазині, який одночасно виступає автором або співавтором цієї Роботи.
3.6. Роботи, які виконані за ексклюзивним ескізу або з використанням оригінальної ідеї автора, але не відносяться до категорії «хендмейд» і не можуть бути розміщені в Магазині: серійні і масові вироби; вироби, при створенні яких велику частину робіт виконав вручну не саме автор, а інші люди; вироби, при створенні яких використовувалося переважно технологічне обладнання, а автор самостійно не здійснював їх значною дизайнерської ручної обробки.
3.7. Адміністрація не бере безпосередньої участі в процесі укладання угод між Користувачами і не несе відповідальність за якість, безпеку та будь-які інші споживчі властивості виставляються Робіт, а також за правомірність виставлення їх на продаж.
3.8. Ви погоджуєтесь сумлінно виконувати взяті на себе зобов'язання перед іншими Користувачами Магазину в разі укладення з останніми угод.
3.9. Адміністрація не несе відповідальність за будь-які дії користувачів або третіх осіб, що використовують Магазин, а також за будь-які наслідки таких дій.
3.10. Адміністрація не займається врегулюванням спірних питань і конфліктів між Користувачами і закликає вирішувати їх самостійно в особистому листуванні.

4. Обмеження відповідальності Адміністрації
4.1. Всі сервіси Магазину надаються «як є». Адміністрація не гарантує, що сервіси Магазину будуть відповідати Вашим вимогам, а також не приймає на себе ніякої відповідальності за відповідність сервісу мети Користувача.
4.2. Адміністрація не несе відповідальності за перерви в наданні послуг, викликані технічними перебоями в роботі устаткування та / або програмного забезпечення.
4.3. Адміністрація не несе відповідальності перед Користувачами і будь-якими третіми особами за будь-який випадковий, ненавмисний, непрямий збиток, включаючи упущену вигоду або втрачені дані, викликаний у зв'язку з використанням вмісту Магазину.
4.4. Магазин може містити посилання на сайти в інтернеті і будь-який Контент, що належить третім особам. Подібні треті особи і їх Контент не перевіряються Адміністрацією на відповідність вимогам сумлінності, порядності, законності і іншим вимогам. Адміністрація не несе відповідальність за будь-яку інформацію, розміщену на сайтах третіх осіб, до яких ви отримали доступ через Магазин.
4.5. Посилання на будь-який сайт, продукт, послугу, будь-яку інформацію комерційного або некомерційного характеру, розміщена на в Магазині, не є схваленням або рекомендацією даних продуктів і послуг з боку Адміністрації. З моменту Вашого переходу до сайтів третіх осіб цих Умов використання більш не діють.

5. Заборонене використання сайту
забороняється:
5.1. Реєструватися від імені особи, якою Ви не є, вводити користувачів в оману щодо своєї особи, навмисне спотворювати уявлення про самого себе.
5.2. Виставляти однакові Роботи одночасно в декількох розділах каталогу.
5.3. Видаляти і відразу ж заново додавати свої Роботи для залучення до них додаткової уваги відвідувачів сайту
5.4. Виставляти фотографії робіт з журналів або Робіт інших майстрів, видаючи їх за свої.
5.5. Перепродувати чужі Роботи, якщо Ви не доклали до їх створення ніяких зусиль (за винятком подання робіт своїх родичів, у разі, якщо вони з якихось причин не мають доступу до мережі інтернет).
5.6. Представляти у вигляді Робіт інформацію про послуги (наприклад: «розпис виробів», «ремонт прикрас» і так далі).
5.7. Розміщувати в будь-яких рубриках Магазину, роботи, що представляють собою не сам виріб, а ескіз, схему або макет, зроблений в графічному редакторі. У разі, коли робота передбачається бути виконаною на замовлення за певним ескізом або схемою, головне фото роботи повинно демонструвати зразок готового виробу, створений майстром, який розмістив цю роботу.
5.8. До опису кожної Роботи може бути додано до 4 фотографій. Всі фотографії в описі конкретної Роботи повинні демонструвати тільки цю Роботу, виняток становлять варіації і модифікації (в тому числі кольорові) однієї і тієї ж Роботи. Категорично забороняється в описі однієї Роботи розміщувати фотографії, що демонструють різні Роботи.
5.9. Розміщувати в Магазині інформацію про продаж або купівлю Робіт, обіг яких заборонено чинним законодавством України.
5.10. Розміщувати інформацію про роботу, якщо подібна дія тягне за собою порушення виключного права користувачів і третіх осіб на об'єкти інтелектуальної власності.
5.11. Розміщувати в Магазині будь-яку комерційну рекламу, комерційні пропозиції, агітаційні матеріали, поширювати спам, проводити будь-які масові розсилки повідомлень і запрошень Користувачам сайту, створювати повідомлення, що вимагають їх передачі іншим Користувачам, схеми «пірамід», багаторівневого мережевого маркетингу, будь-яку іншу нав'язливу інформацію, крім випадків, коли розміщення такої інформації було схвалено Адміністрацією.
5.12. Розміщувати будь-яку інформацію, яка є незаконною, містить наклеп, погрози, дискредитує або ображає інших користувачів або третіх осіб, містить або пропагує порнографію і дитячу еротику, ображає моральність, рекламує інтимні послуги, носить шахрайський характер, зазіхає на особисті чи публічні інтереси, пропагує расову , релігійну, етнічну ненависть або ворожнечу, будь-яку іншу інформацію, що порушує охоронювані законом права людини і громадянина, пропагує незаконну діяльність.
5.13. Розміщувати будь-які матеріали, що містять віруси або інші комп'ютерні коди, файли або програми, призначені для порушення, знищення або обмеження функціональності будь-якого комп'ютерного або телекомунікаційного устаткування або програм, для здійснення несанкціонованого доступу.
5.14. Використовувати Магазин будь-яким способом, який може перешкодити його нормальному функціонуванню.
5.15. Збір і зберігання персональних даних користувачів будь-яким способом.
5.16. Намагатися отримати доступ до чужих логіну та паролю будь-яким способом.
5.17. Розміщувати посилання на сайти в інтернеті, зміст яких суперечить чинному законодавству.
5.18. Розміщувати будь-де в Магазині посилання на свої персональні сайти, сторінки і блоги, що знаходяться на сторонніх ресурсах, а також рекламувати в явному або прихованому вигляді будь-які сторонні сайти.
5.19. Використовувати будь-загальнодоступний розділ Магазину для демонстративного обговорення розбіжностей, конфліктів, суперечок і полемічних дискусій з іншими користувачами та / або Адміністрацією Магазину.
5.20. Розміщувати будь-яку іншу інформацію, яка на думку Адміністрації не відповідає цілям створення Магазину, ущемляє інтереси користувачів або з інших причин є небажаною для розміщення в Магазині.
5.22. Здійснювати продажу виключно по листуванню без відображення такого в розділі «Мої замовлення». Сервіс листування використовується виключно для учтонення деталей замовлення, при цьому сам замовлення повинен здійснюватися через кнопку «Купити» і сторінку замовлення.
5.23. Нижче наводяться загальні правила щодо виробів ручної роботи в магазині, а також особливості деяких типів виробів або діяльності в категоріях виробів ручної роботи.

У Магазині термін «ручна робота» може також перекладатися як «зібраний вручну» або «змінений вручну».
- Просте зміна розмірів, відновлення або ремонт виробу не може вважатися ручною роботою.
- Щоб виріб був ручною роботою, продавець повинен в значній мірі змінити дизайн виробу, виконаного з «готового до збірки» набору.
- Продаж комерційних товарів або виробів масового виробництва в Магазині забороняється.
- Ви не можете розміщувати вироби ручної роботи, не призначених вами (або учасниками вашого магазину). Це розглядається як перепродаж і тому забороняється.
- Всі вироби в категоріях ручної роботи повинні відповідати правилам розміщення Магазину.

Вироби, які не відповідають правилам в Магазину, можуть бути спрямовані на модерацію. Участь членів, які не дотримуються правила Магазину, може піддатися перегляду, що призведе до припинення та / або видалення облікового запису.

6. Права Адміністрації
6.1. Адміністрація залишає за собою право редагувати та / або видаляти будь-який Контент користувачів, якщо він суперечить цих Умов використання, чинному законодавству України, а також в інших випадках на розсуд Адміністрації.
6.2. Адміністрація залишає за собою право вибірково обмежувати розміщення Робіт користувачів в розділах каталогу, а також відмовити в їх розміщенні, якщо, на думку Адміністрації, вони не відповідають тематиці Магазину.
6.3. Адміністрація має право переносити Роботи з одного розділу каталогу в інший без повідомлення Користувача, який розмістив дані Роботи, якщо, на думку Адміністрації, вони не відповідають тематиці розділу.
6.4. Адміністрація залишає за собою право призупинити та / або припинити дію всіх Ваших логінів і паролів, видалити логін і пароль, вибірково обмежити Ваш доступ до сервісів Магазину, а також заблокувати та / або видалити будь-який Контент, якщо на думку Адміністрації Ви порушуєте ці Умови використання та / або ведете неправомірну діяльність, якщо Адміністрація виявить, що на її думку, Користувач становить загрозу для Магазину або його користувачів, а також якщо Ви протягом шести місяців не користувалися Вашим логіном та паролем, з попереднім повідомленням або без такого.
6.5. Адміністрація залишає за собою право призупинити та / або припинити дію всіх сервісів Магазину, в разі якщо Ви не дотримуєтесь чинних правил та / або іншої інформації, зазначеної адміністрацією Магазину. Зміст і правила тарифних планів та / або іншої інформації, зазначеної адміністрацією Магазину, адміністрація залишає за собою право змінювати в будь-який час в односторонньому порядку.
6.5. Адміністрація Магазину може посилати своїм користувачам інформаційні повідомлення.
6.6. Адміністрація зберігає за собою право в будь-який час змінювати оформлення Магазину, набір сервісів, змінювати або доповнювати використовуване програмне забезпечення та інші об'єкти, що використовуються або зберігаються в Магазині, які серверні додатки у будь-який час з попереднім повідомленням або без такого.
6.7. Магазин та сервіси можуть бути в той чи інший час частково або повністю недоступні унаслідок проведення профілактичних або інших робіт або з будь-яких інших причин технічного характеру. Адміністрація має право проводити необхідні профілактичні або інші роботи в той чи інший час на власний розсуд з попереднім повідомленням користувачів або без такого.

7. Загальна інформація
7.1. Ці Умови використання становлять угоду між Вами і Адміністрацією щодо порядку використання Магазину і його сервісів і замінюють собою всі попередні угоди між Вами і Адміністрацією;
7.2. Ця Угода регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані Угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України.
7.3. Якщо з тих чи інших причин одна або декілька норм цих Умов використання є недійсною або не має юридичної сили, це не впливає на дійсність або застосовність інших норм.
7.4. Ніщо в Умови використання не може розумітися як встановлення між Вами і Адміністрацією агентських відносин, відносин по спільній діяльності, відносин особистого найму, або якихось інших відносин, прямо не передбачених Умовами використання.

8. Конфіденційність і захист персональних даних
Політика в сфері захисту персональних даних на www.handmadeua.com.ua

8.1. Магазин прагне запобігти будь-яким зловживанням особистою інформацією, забезпечуючи при цьому найкращий сервіс для наших клієнтів. Магазин не буде розкривати особисті дані клієнтів третім особам. У будь-який момент Ви можете попросити про видалення зі списків розсилки, або повністю видалити Ваші дані з бази. Просто надішліть нам лист по електронній пошті або зв'яжіться з нами по телефону. Особисті дані будуть зберігатися до тих пір, поки ми не отримаємо Ваше повідомлення про те, що персональні дані повинні бути видалені. Якщо у Вас є питання або коментарі до інформаційної політики Магазину, будь ласка, не соромтеся, надсилайте нам їх по електронній пошті. Ми поважаємо конфіденційність наших відвідувачів. Магазин збирає і зберігає вашу особисту інформацію, коли Ви купуєте або підписуєтеся на нашу розсилку. Ми реєструємо Ваше ім'я, адреса і електронну пошту. Ми зберігаємо цю інформацію для того, щоб прискорити Ваше замовлення і для розміщення повітряних замовлень без необхідності вводити Вашу адресу знову. Ми використовуємо дані про Вашу навігації, щоб зрозуміти, які сторінки користуються найбільшою популярністю і що ще необхідно поліпшити. Інформацію про Ваших покупках ми використовуємо, щоб відправити Вам спеціальні пропозиції, особливо якщо у вас немає підписки на розсилку. Ми доклали багато зусиль, щоб захистити Вашу інформацію. Ваша особиста інформація зберігається на захищених дисках, і може бути прочитана тільки групою осіб з особливими правами. Ми ніколи не бачимо дані Вашої кредитної карти, так як всі операції по ній проводяться через сертифікованих партнерів. Вашу адресу електронної пошти використовується для ідентифікації Вас на сайті. Ми використовуємо Вашу адресу для переписки з приводу вашого замовлення або відправки Вам щотижневої розсилки. Запис даних здійснюється виключно для цілей системи і для статистичних цілей. Якщо у Вас є питання або коментарі, будь ласка, надішліть нам по електронній пошті.

Важливо! Вказуйте коректні контактні дані та електронну пошту. У разі, якщо ви вказали не достовірні адреса ел. пошти, ви не зможете отримати від нас листа про що надійшов замовленні на вашу роботу. Ми не будемо вам передзвонювати. Ніколи. Тільки листи на вказану вами контактну адресу електронної пошти. Громадяни рф не можуть оформити замовлення в нашому магазині, в зв'язку з відсутністю країни "рф" при виборі адреси доставки замовлення, в списку існуючих країн.


Accept

Ми використовуємо cookies, щоб дізнатися Вас серед багатьох інших користувачів нашого сайту. Це допомагає нам забезпечувати Вас саме тією інформацією, яку Ви шукаєте, а також покращувати наш сайт. Будь ласка ознайомтеся з умовами обслуговування.