Каталог

Искусство 

Товаров: 261.
на странице
Serge Gainsbourg & Jane...

Панно. Знаменитий шансоньє зі своєю не менш відомою дружиною. Дерево, спиртова морилка, лляна олія. Розмір близько 13х18 см.

400,00 грн
В наличии
Різьба по дереву. Панно....

Ручна робота. Дерево (липа, сосна, ін.). Спиртова або водна морилка. Лляна олія з воском. Ціна вказана за одну роботу.

100,00 грн
В наличии
Василь Шкляр. Залишенець....

Панно. Портрет "батька українського бестселера" на тлі ілюстрації з першої обкладинки його роману "Залишенець. Чорний ворон". В лівому нижньому куті цитата з роману "Звитяга породжує легенди…". Липа, спиртові морилки, лляна олія з воском. Розмір близько 20х30 см.

500,00 грн
В наличии
Тарас Шевченко. Ручна...

Панно. В лівій частині об'ємне зображення Кобзаря, праворуч - запалена свічка. Виготовлено з масиву липи розміром близько 27х14 см. Вогник свічки - яблуня. Використано як водну, так і спиртову морилки та лляну олію з воском.

400,00 грн
В наличии
Козак. Ручна різьба по дереву

Панно. Репродукція ілюстрації Ю. Журавля "Мамай". Зображений козак з люлькою. Береза, спиртова морилка, лляна олія з воском. Розмір близько 20х18 см.

400,00 грн
В наличии
Іван Сірко. Ручна різьба по...

Панно. Репродукція картини А. Монастирського "Запорожець". Вважають, що на ній зображений Іван Сірко - подільський шляхтич, козацький ватажок, кальницький полковник, легендарний кошовий отаман Запорозької Січі й усього Війська Запорозького Низового. Здобув перемогу в 65 боях.Герой багатьох українських пісень і казок. Липа, спиртова морилка, лляна олія з...

500,00 грн
В наличии
Іван Богун. Ручна різьба по...

Панно. Репродукція картини художника А. Орльонова. Іван Богун - український військовий і державний діяч, козацький полководець часу Хмельниччини, полковник подільський, згодом — кальницький і паволоцький. Липа, спиртова морилка, лляна оля з воском. Розмір близько 25х35 см.

600,00 грн
В наличии