Каталог

Сувениры 

Подкатегории

Товаров: 389.
на странице
Чур

Статуетка на тему "Ідоли слов'янських богів". Щур (Цур, Шур, Чур) - один з найдавніших і найпопулярніших у давніх українців «домашніх» богів; охоронець домашнього вогнища, тепла, затишку. Бог добробуту, добрий дух дому та заступник роду. За повір'ям, звертання до Чура охороняло людину від зла. Липа, спиртова морилка, лляна олія з воском.

250,00 грн
В наличии
Коляда

Статуетка на тему "Ідоли слов'янських богів". Коляда - слов'янський міфологічний персонаж, уособлення новорічного циклу. Найчастіше фігурує у колядках. За однією із версій Коляда є богинею неба і дружиною Дажбога, а за іншою - дочкою Дажбога та Майї і сестрою-близнючкою Овсеня. Липа, спиртова морилка, лляна олія з воском.

250,00 грн
В наличии
Іван Богун. Ручна різьба по...

Панно. Репродукція картини художника А. Орльонова. Іван Богун - український військовий і державний діяч, козацький полководець часу Хмельниччини, полковник подільський, згодом — кальницький і паволоцький. Липа, спиртова морилка, лляна оля з воском. Розмір близько 25х35 см.

500,00 грн
В наличии
Козак. Ручна різьба по дереву

Панно. Репродукція ілюстрації Ю. Журавля "Мамай". Зображений козак з люлькою. Береза, спиртова морилка, лляна олія з воском. Розмір близько 20х18 см.

400,00 грн
В наличии
Тарас Шевченко. Ручна...

Панно. В лівій частині об'ємне зображення Кобзаря, праворуч - запалена свічка. Виготовлено з масиву липи розміром близько 27х14 см. Вогник свічки - яблуня. Використано як водну, так і спиртову морилки та лляну олію з воском.

400,00 грн
Нет в наличии
Василь Шкляр. Залишенець....

Панно. Портрет "батька українського бестселера" на тлі ілюстрації з першої обкладинки його роману "Залишенець. Чорний ворон". В лівому нижньому куті цитата з роману "Звитяга породжує легенди…". Липа, спиртові морилки, лляна олія з воском. Розмір близько 20х30 см.

400,00 грн
В наличии
Serge Gainsbourg & Jane...

Панно. Знаменитий шансоньє зі своєю не менш відомою дружиною. Дерево, спиртова морилка, лляна олія. Розмір близько 13х18 см.

300,00 грн
В наличии
Різьба по дереву. Панно....

Панно. Дівчина лежить в ліжку на правому боці закриваючи обличчя рукою. Ню. Масив твердого горіху з нерівними краями, лляна олія, віск. Розмір близько, 25х25 см.

450,00 грн
В наличии