Нове Крем для зони навколо очей Розгорнути

Крем для зони навколо очей

Нове

Цей крем буде зволожувати шкіру, насичувати її вітамінами і попереджувати появу зморшок. Можна використовувати з 20 років.

Докладніше

Увага: Останні на складі!

250,00 грн

Сквалан легко проникає в шкіру, не залишає відчуття жирності, одночасно надає шкірі відчуття м’якості та шовковистості. Утворює захисну плівку, яка запобігає втраті вологи, що в свою чергу сприяє покращенню шкірного дихання.
Олія жожоба – глибоко проникає в шкіру, стимулює регенерацію клітин шкіри, забирає зморшки навколо очей.
Олія малини - пом'якшує, захищає, створює ліпідний бар'єр на поверхні шкіри, сприяє нормалізації внутрішньоклітинного обміну. .
Aqua shuttle являє собою збалансований по складу актив і забезпечує активне та тривале зволоження шкіри.
Eyeliss застосовується для профілактики виникнення припухлості під очима завдяки дренажу зайвої рідини і зниженню проникності капілярів.
Cova B Trox володіє чарівною дією на шкіру навколо очей, розслабляє м’язи в зоні нанесення крему і тим самим відтягуючи необхідність робити уколи краси. Поряд з цим, цей актив утримує природній рівень вологи в шкірі, посилює антиоксидантну дію косметики, розгладжує наявні зморшки і має потужний ефект мінералізації і вітамінізації шкіри.
Екстракт СО2 імбиру володіє антисептичними та антиоксидантними діями.
Екстракт СО2 кави зеленої буде тонізувати та укріплювати шкіру.


Склад: вода дистильована, сквалан, олія жожоба, олія малини, емульгатор Emulfarma 1000, aqua shuttle,консервант Geogard ultra, eyeliss, вітамін Е, cova-b-trox, екстракт СО2 імбиру, екстракт СО2 кави зеленої.

Термін придатності: 3 місяці (за умови зберігання в холодильнику).

Write a review

Accept

Ми використовуємо cookies, щоб дізнатися Вас серед багатьох інших користувачів нашого сайту. Це допомагає нам забезпечувати Вас саме тією інформацією, яку Ви шукаєте, а також покращувати наш сайт. Будь ласка ознайомтеся з умовами обслуговування.